Cvičenie

Kategórie
 
 
 
 
 
Vianočne cviky s rodinou

Vianočné sviatky sú nielen sviatky pokoja, radosti a spoločne strávených chvíľ. Je to často aj o objedaní sa, dobrotách a priberaní. Kilá sa prilepia rýchlo, horšie už je ich potom zhodiť. Ak sa chcete zbaviť vianočných kíl, ideálne je začať hneď. Nečakajte na koniec sviatkov a hýbte sa.

 

 
Cvičenie vonku v zime a chlade: Áno !

Všetci vieme, aké dôležité je cvičenie pre celkové zdravie a úsilie schudnúť, ale čo keď začína byť vonku zima? Môžete byť motivovaný k pohybu, keď je vonku zima? Áno, môžete! Len preto, že vonku mrzne a máte červený nos, nemusíte ostať vnútri alebo sa vzdať svojho cvičenie vonku. Stačí len pár opatrení a cvičenie vonku v zime môže byť celkom zábavné a prínosné...

 

 
Cvičenie pre lenivé

Som lenivá. Radšej ako natriasanie sa na aerobiku čítam v posteli nové romány obľúbených autorov. To, že papkanie chutnej eDiéty potrebujem doplniť aj cvičením som... tušila. Ale z pohybovej letargie ma vytrhol až poriadny šok!
 

 

 
Minikurz behania

K pohybu ma dohnala neodolateľná túžba zbaviť sa nevzhľadných tukových vankúšikov. Začala som s chôdzou a s pohodlným posilňovaním.
Endorfíny ma však dostávali do takej náladičky, že som pritvrdila a začala behať. Dnes priznávam, milujem to... viac ako palacinky.

 

 
Kardio cvičenie dokáže odbúrať najviac kalórií, takže je pre zhadzovanie kíl ideálne.

Aj vy ste sa pozreli ráno do zrkadla a usúdili, že už vaša postava nie je to, čo bývala pred tým? Že vám vykúka z nohavíc brucho a celkovo telo nie je najpevnejšie? Alebo chcete popri silovom cvičení vyskúšať aj aeróbne cvičenie, aby ste mohli spestriť svoj tréning?


 

 
Prechádzky s deťmi

Ak ste milovníkom prírody a horských túr, určite vás potešila zmena počasia, ktorá je ako stvorená na vychádzky do lesa či na výlety. Určite chcete svojím deťom to najlepšie a ešte si pamätáte obdobie, keď vás rodičia zobrali na túru a vy ste boli tie najšťastnejšie bytosti na svete.
 

 
Ako nám kardio pomáha chudnúť..?

Určite to myslíte s chudnutím vážne a ladné krivky túžite nielen získať, ale si ich aj udržať. Navyše chcete mať počas zhadzovania kíl dobrú náladu a kopec energie. V tom prípade to bez poriadneho spotenia sa pri aeróbnej aktivite, teda kardio tréningu, nepôjde.


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia