Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

Chudnite s chuťou

"Rýchlo – predovšetkým takto by sme chceli chudnúť. A čo tak pohodlne, zdravo a chutne? Ak vo vašom zozname predsavzatí svieti: Od zajtra začínam!, máme pre vás výborný tip – EASYDIET." Napísali o nás v časopise Eva.

Sme najväčšia slovenská firma vyrábajúca krabičkovú diétu. Zdravému stravovaniu sa venujeme už od roku 2010.

Naša strava prináša pozitívne, dlhodobé a pre mnohých zásadné výsledky. Rovnako ako na kvalitnej strave si však zakladáme aj na kvalitných vzťahoch s našimi klientami. Prinášame im nielen stravu, ale aj poznatky a inšpiráciu. Umožňuje nám to budovať dlhodobé vzťahy založené na dôvere a spoľahlivosti.

Veríme, že každý má právo jesť zdravo. Je preto pre nás prirodzené, rozširovať poznatky o zdravej strave a vzdelávať v tejto oblasti čo najväčšie množstvo ľudí, nielen našich klientov. Podporujeme tiež inovatívne projekty, v spolupráci s ktorými odstraňujeme rôzne prekážky, ktoré bránia ľuďom na ceste za zdravším stravovaním.

Našou prioritou je vždy kvalitná, chutná a čerstvá strava. Spolupracujeme preto s profesionálnymi a skúsenými odborníkmi z oblasti zdravia, stravy či cvičenia a na prípravu všetkých pokrmov využívame výhradne lokálne a čerstvé suroviny.

person-photo

TOMÁŠ A PETRA PITOŇÁK

CEO of EASYDIET

Spájame lásku k jedlu a profesionalitu s vedomím, že zdravie je na prvom mieste.

VIAC INFO

Elena Fajnorová

Production manager EASYDIET

Robert Myslík

Šéfkuchár EASYDIET

Daniel Hrivňák

Executive Chef EASYDIET

Vyskúšajte easydiet

Poradíme, uvaríme, privezieme. Stačí len chcieť.

VYSKÚŠAJTE EASYDIET

Poradíme, uvaríme, privezieme.
Stačí len chcieť.