Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

AKO FUNGUJE
EASYDIET

Za úspechom EASYDIET nehľadajte žiadne tajomstvo ani zázračné tabletky. Je ukrytý vo vašej odhodlanosti, cieľavedomosti a pripravenosti zlepšiť svoj výzor, schudnúť, byť fit a v našej starostlivosti o vás.Každý deň vám náš kurier privezie domov, alebo do práce, v chladiarenskom aute, päť čerstvo pripravených, plnohodnotných jedál : raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru - vaše menu na celý deň.

PLATBA ZA OBJEDNÁVKU

Platba za objednávku je priamo kuriérovi pri prvej donáške jedla v hotovosti. Sumu na vyplatenie dostanete mailom.

Akceptujeme GASTROLÍSTKY. V prípade mesačnej objednávky môžete pri hotovostnej platbe *platiť 20 % z ceny stravnými lístkami.

Platíte naraz za celé obdobie, ktoré si objednáte. Ak si objednáte týždeň, zaplatíte za týždeň, ak mesiac, tak platíte za mesiac.

Platba na FAKTÚRU. V prípade opakovaného odberu je pri mesačnej a dlhšej objednávke možná platba na faktúru.

V prípade dvoj- a trojmesačnej objednávky si môžete platbu rozdeliť na dve, resp. tri splátky (takúto požiadavku uveďte, prosím, do poznámky v objednávke).

V prípade alergií a potravinových intolerancií vám ochotne poradíme.

PRÍPRAVA

Naše jedlá sú zdravé, chutné, vyvážené, pestré a vždy čerstvé.

Všetky jedlá sú „homemade“. Vždy používame čerstvé suroviny. U nás nenájdete žiadne polotovary ani mrazené výrobky. Naši dodávatelia sú stabilní a overení.

Vyžadujeme vysokú kvalitu lokálnych a sezónnych surovín. Jedlá pripravujeme v moderných parných konvektomatoch a indukčných panviciach. V strave sa tak zachovajú potrebné minerály a vitamíny.

Dbáme na dodržiavanie dennej dávky tukov, sacharidov a bielkovín. Stravu šokovo zachladzujeme a prepravujeme chladiarenskými autami, aby zostala pre vás dlho čerstvá.

Všetky jedlá sú zabalené v jednorazových hygienických baleniach, ktoré sú uzatvorené špeciálnou fóliou. Použité obaly nám môžete poslať späť a my sa postaráme o ich recykláciu.

Každé jedlo je označené tak, aby ste vedeli, o ktorý chod ide (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera).

Na štítku je aj názov jedla, zloženie, energetická hodnota, množstvo základných makroživín a doba spotreby.

Na papierovej taške je uvedené Vaše meno a typ programu.

JEDÁLNÍČEK

Dbáme na to, aby naše jedlá boli vždy čerstvé, chutné a variabilné. Sú nutrične vyvážené a kaloricky zodpovedajú redukčnej alebo inej diéte.

Z mliečnych výrobkov od slovenských dodávateľov preferujeme nízkotučné výrobky, tvarohy, mozzarellu a cottage cheese.

Jedálniček dostanete vopred e-mailom, ochotne vám poradíme a vyjdeme v ústrety v prípade alergií a potravinových intolerancií. Zmeňte sen v podobe krásnej postavy na realitu.

Záleží nám na kvalite, sezónnosti a čerstvosti potravín. Ovocie a zeleninu nám dodávajú overení lokálni farmári.

Jedálniček dostanete vopred e-mailom, ochotne vám poradíme a vyjdeme v ústrety v prípade alergií a potravinových intolerancií.

Nízkokalorická, nutrične hodnotná a lahodná kombinácia pripravená odborníkmi v oblasti zdravej výživy.

ROZVOZ

Denne vám naši kuriéri doručia chladiarenskými autami vašu stravu.
Prosím, pozorne si prečítajte, ako rozvoz a platba prebieha.

Rozvoz prebieha na dennej báze od nedele do štvrtka. Naši kuriéri vám v chladiarenských autách doručia vaše jedlo tak, aby sa zachovala kvalita a čerstvosť jedál.

Strava na víkend sa doručuje spolu so stravou na piatok. Môžete si tak zobrať stravu včas so sebou, kamkoľvek cez víkend pôjdete.

Rozvoz prebieha deň vopred medzi 14.00 a 22.30 hod. podľa lokality. So stravovaním tak začínate nasledujúci deň raňajkami. Doprava stravy je ZDARMA. Neplatíte nič naviac, iba sumu, ktorá vám bola zaslaná na e-mail.

Čas dovozu k vám si dohodnúť síce nemôžete, ale spravíme maximum, aby ste boli spokojní :-) V prípade, že máte problém si stravu každý deň preberať, skontaktujte sa s nami a my vám ponúkneme iné riešenia na preberanie stravy.

Ak vás zaujíma presnejší čas dodania napište nam email alebo nám zavolajte, a my vám rozvoz vo vašej lokalite upresníme plus mínus na 30 minút. Rovnako ako aj to, keď vám čas doručenia vo vašej lokatite nevyhovuje.

0905 273 042 alebo rozvoz@edieta.sk

DIÉTA KLASIK

Zmeňte sen v podobe krásnej postavy na realitu. Nízkokalorická, nutrične hodnotná a lahodná kombinácia pripravená odborníkmi v oblasti zdravej výživy.

DETOX IDEÁL

Stravu sme upravili tak, aby sa Váš organizmus po zime naštartoval. Detox Ideál Vám pomôže zbaviť telo toxínov v črevách, škodlivých baktérií a  naštartuje metabolizmus.

ROZVOZ KURIÉROM

Z našej kuchyne dostanete denne čerstvé jedlo priamo na váš stôl. Naši kuriéri sú zodpovední a flexibilní.

Pri prvom stretnutí si dohodnete podrobnosti donášok na ďalšie dni. V prípade špeciálnych požiadaviek nás kontaktujte.

Tel.: 0905 273 042

ČAS ROZVOZU:

Kuriér vás bude pred doručením vždy telefonicky kontaktovať.

14:00 – 22:30