Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

Krabičková strava nielen na chudnutie

Rady pre zdravie / 14. 5. 2020

Zmeňte sen v podobe krásnej postavy na realitu. Život je o výzvach. Prekonajte sami seba a staňte sa svojim krajším ja. Neviete, kde začať alebo sa bojíte, že vaša motivácia bude po pár dňoch opäť fuč? My vám pomôžeme. Dovoľte nám motivovať a podporovať vás na vašej ceste za lepším ja. Začnite so zdravým životným štýlom ešte dnes! Upravte svoju hmotnosť správnou stravou. Vašim úspechom bude vaša vlastná premena. O tom, že naša krabičková strava je dobrá nielen na chudnutie, váš presvedčíme v tomto článku.

Krabičková strava nielen na chudnutie

Dve slová - krabičková diéta. Krabičková neznamená, že by ste počas nej mali jesť iba lepenku, aby ste závratne schudli. A ani výrazom „diéta“ sa nedajte pomýliť. Ide o program stravovania, v ktorej je vašou povinnosťou len jediné – vychutnávať si zdravé a kvalitné jedlo v pravidelných dávkach. Žiadne nakupovanie potravín, ktorých názvy vám nič nehovoria, žiadne varenie a následné upratovanie, počítanie kalórií, alebo drastické obmedzovanie sa.

Naša krabičková diéta je založená na jednoduchých princípoch pestrého a zdravého stravovania, ktoré vám dopomôže k vysnívanej postave, ale zároveň neublíži vášmu telu drastickými opatreniami. Keďže sú medzi nami rôzne skupiny ľudí, pripravili sme krabičkové programy pre všetkých. Ak neviete, ktorý si vybrať alebo ešte stále váhate, či do toho s nami idete, dovoľte nám popísať vám jednotlivé typy nášho krabičkového stravovania.

Ako to vyplýva už zo samotného názvu, cieľom redukčného programu je pomôcť vám vidieť na váhe vaše vysnívané číslo! Vaše jedlo pripravíme za vás a vy schudnete bez námahy, jo-jo efektu a pocitu hladu. Nechajte prípravu vášho jedla na nás a v krátkom čase uvidíte výsledky.

Cítite sa unavený, frustrovaný, náladový či nervózny? „Reštartujte“ váš metabolizmus! Náš detoxikačný program je pre vás ako stvorený. Detox pomáha odstraňovať následky stresu, nevhodného stravovania a nahromadených toxínov.  Naštartujte váš metabolizmus a získajte novú energiu a radosť do života.

Naše stravovanie je vhodné aj pre všetkých aktívne a pravidelne cvičiacich fitnesákov. My vám pomôžeme kombinovať energiu dodávajúce sacharidy, proteíny aj zdravé tuky prípravou lahodných, ale najmä zdravých jedál.

Milé mamy, myslíme aj na vás! Oddýchnite si a nechajte varenie na nás. Dennodenne pre vás pripravíme jedlá, ktoré obsahujú správny pomer vitamínov a živín, ktoré vám dodajú energiu a nadbytočné kilá pôjdu preč.

Myslíme na všetkých, ktorí už svoju vysnívanú hmotnosť dosiahli. Čo robiť ďalej? Samozrejme, že pre udržanie vašej správnej životosprávy, by ste mali konzumovať doporučené denné dávky makroživín a stravu mať, čo najviac bohatú na zeleninu a ovocie. Dovoľte nám, aby sme vás v konzumácii zdravej výživy podporovali a nechajte prípravu vašich nutrične bohatých jedál na nás.

Ak sa chystáte zmeniť svoju životosprávu, krabičková strava od nás, je jedna z tých správnych ciest. Urobte prvý krok pre svoje lepšie ja, ozvite sa nám a nechajte si poradiť. My vám pomôžeme vybudovať si zdravý životný štýl, s ktorým budete spokojní. Vážte si svoj voľný čas a nechajte nakupovanie a varenie potravín na nás – jedlo vám doručíme aj domov, aj do práce.

facebook-icon