Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

Vieme ako omladnúť

Rady pre zdravie / 1. 5. 2020

Téma estetiky a anti-ageingu trápi ľudstvo už tisíce rokov. Procedúry proti starnutiu sa väčšinou zameriavajú na kozmetické alebo chirurgické zákroky. Tieto zákroky však bojujú proti starnutiu iba navonok, neriešia vaše telo zvnútra. Nie nadarmo sa vraví: „Si tým, čo ješ.“ Inými slovami, existuje priamy vzťah medzi tým, čo jete, a ako mlado sa cítite a vyzeráte.

Vieme ako omladnúť

Avšak, dnes už nestačí sa iba zdravo a vyvážene stravovať. V dnešnej hektickej dobe je takmer nemožné vyhnúť sa toxínom, ktoré sa ani nevieme ako, hromadia v našom tele. Denne ich vdychujeme zo znečisteného ovzdušia, konzumujeme potraviny, ktoré okrem prospešných vitamínov, minerálov, enzýmov a aminokyselín, obsahujú aj nežiaduce chemikálie, ale aj látky zo znečisteného ovzdušia, pôdy či vody.

Pesticídy, plasty, farby a priemyselný odpad, sú len niektoré z chemikálií, ktorým sme denne vystavení. Toxíny sa však vo vašom tele môžu hromadiť aj v dôsledku stresu alebo hormonálnej nerovnováhy. Všetky tieto nežiaduce látky sa vo vašom tele ukladajú v tkanivách  a orgánoch, ktoré v dôsledku prítomnosti týchto látok, nefungujú správne. Ak teda chcete efektívne bojovať proti starnutiu, začnite detoxikáciou zvnútra.

Varovné signály ukazujúce na potrebu detoxikácie organizmu:

  • Únava, závraty, nevoľnosť
  • Nízka imunita
  • Pálenie záhy, nadúvanie, plyn - vietor, problémy s pečeňou, zápcha
  • Poruchy kože
  • Zlý krvný obeh
  • Hormonálna nerovnováha, depresia, PMS

Ako sa pomocou detoxikácie cítiť a vyzerať mladšie?

Mimo všetkých zdravotných benefitov, ktoré prináša detoxikácia, tiež spôsobí, že vyzeráte a cítite sa lepšie a mladšie. Odstránením toxínov z tela sa zlepší funkcia vašich tkanív, zlepší sa krvný tok, čím sa zlepší oxidácia krvi a zvýši sa aj hladina kyslíka v krvi. K tkanivám a orgánom sa dostane viac kyslíka, čo znamená, že celý organizmus lepšie funguje, regeneruje sa, pomalšie starne a skôr sa uzdravuje.

Zlepšením cirkulácie krvi, je nielen vaša pokožka viac prekrvená a pružná, ale aj jej deriváty – a to vlasy a nechty. Všetky tieto zmeny vás robia mladšími – zvnútra aj zvonka.

Ako odstrániť z tela toxíny, ktoré urýchľujú starnutie vášho tela?

Najlepší a najbezpečnejší spôsob, ako sa zbaviť toxínov a zároveň si udržať a obnoviť energiu, je detox pomocou zeleninových a ovocných džúsov. Ako skombinovať vhodné druhy zeleniny a ovocia tak, aby mali detoxikačný účinok, nie je jednoduché.

Vy sa však môžete spoľahnúť na nás a naše džúsové detoxikačné programy, ktoré sú navrhnuté tak, aby zeleninové a ovocné kombinácie v džúsoch nielen detoxikovali váš organizmus, ale aj výborne chutili. Už je iba na vás, aby ste si vybrali detoxikačný program, ktorý vám najviac vyhovuje a môžete sa tešiť na nové, vitálnejšie a mladšie JA.

Na aké výsledky po detoxikácii sa môžete teda tešiť?

Výsledkom prečistenia je omladenie celého organizmu, lepšia funkcia orgánov, odstránenie únavy, pocit zvýšenej energie, zlepšenie trávenia, zníženia váhy, zmiernenie stresu, posilnenie činnosti obličiek, posilnenie činnosti srdca a ciev, omladenie pokožky, zmiernenie celulitídy, podpora imunity a celkovej odolnosti organizmu.

facebook-icon