Skvelý polníček

Potraviny / 27. 11. 2018

Polníček je šalátová zelenina, dá sa považovať za bylinku. Má mladé aromatické listy orieškovej chuti. Silno podporuje imunitu a jeho listy majú vyššiu nutričnú hodnotu ako hlávkový šalát. Jedzte rastliny s malým počtom lístkov. Čím sú lístky menšie, tým sú aromatickejšie.

Skvelý polníček

Účinky polníčku

Lístky sú krehké, ak ich pomačkáte, stratia šťavnatosť.

Polníček pôsobí protistresovo. Zvyšuje výkonnosť a vitalitu . Podporuje krvotvorbu, pevnosť a hojenie slizníc.

Polníček aktivuje látkovú premenu v bunkách. Zmes vitamínov pomáha pri srdcových ťažkostiach. Zlepšuje sústredenie.

Je vhodný pri diétnom stravovaní, na 100 gramov obsahuje len 88 KJ.


VYBERTE SI PROGRAM STRAVOVANIA

Klasik

Klasik

Prekonajte sami seba a buďte spokojnejší vo vlastnom tele. Prvý krok na vašej ceste za zdravým životným štýlom je nízkokalorická a nutrične hodnotná strava. Dokážeme vám, že chudnutie a lahodná kombinácia jedál môžu ísť ruka v ruke. Vašim úspechom bude vaša premena.

od 79,50 €
Gurmán

Gurmán

S našim menu sa budete pri každom súste cítiť ako v štvorhviezdičkovej reštaurácii. V spolupráci s odborníkmi na výživu a špičkovými šéfkuchármi sme pre vás vytvorili jedálniček, ktorý uspokojí aj tých najväčších gurmánov. Chudnite s chuťou – doprajte si vynikajúce jedlá bez výčitiek. Kaloricky a nutrične vyvážené menu pripravujeme z čerstvých a lokálnych surovín.

od 99,50 €
Turbodiéta

Turbodiéta

Pár dní do dovolenky potrebujete ešte trochu vytvarovať krivky? Alebo sa chystáte na ples a nezmestíte sa do šiat či obleku? Žiaden problém! Chápeme, že niekedy nastanú núdzové prípady, kedy jednoducho nemôžete čakať na účinky dlhodobých diét. Presne pre tieto momenty je tu dvojtýždňová TURBODIÉTA.

od 185,00 €

BMI KALKULAČKA

Neviete, akú veľkosť porcie si vybrať?
Stačí pár klikov a ste v obraze!

Vypočítať veľkosť porcie

ROVNO K OBJEDNÁVKE

Už ste si vybrali svojho favorita?
Nestrácajte čas a KLIKNITE!

Rýchla objednávka
facebook-icon