Rozprúdi vašu vášeň a ešte k tomu aj detoxikuje!

Potraviny / 26. 11. 2018

Omamne vonia, výborne detoxikuje organizmus a podporuje chudnutie. Odpradávna je aj vyhľadávaným a vychýreným afrodiziakom! Niet teda lepšej, lacnejšej a dostupnejšej potraviny, ktorá podporí milostnú vášeň vašej valentínskej noci! Už v starom Egypte bol zeler vyhľadávaným korením, liekom na mnohé neduhy aj obľúbeným podporným prostriedkom všetkých milencov. V tomto smere je najúčinnejšia zelerová šťava.

Rozprúdi vašu vášeň a ešte k tomu aj detoxikuje!

Lieči telo

Táto koreňová zelenina je ďalšou nenápadnou prírodnou lekárničkou, ktorú by sme mali hojne využívať. Obsahuje éterické oleje, silice, vitamíny skupiny B, vitamíny A, E, K, U, minerály sodík, draslík, horčík, železo, chróm a chlorid sodný. Vedci dokázali jej vynikajúce dezinfekčné účinky, pôsobí proti vírusom a baktériám v ústach, v žalúdku i v črevách. Uvoľňuje hlieny, ak trpíte nádchou či kašľom, znižuje horúčku. Pôsobí odvodňujúco, rozpúšťa usadeniny a pomáha ich vyplavovať z tela.

Balzam na dušu

Zeler udržiava človeka v dobrej nálade, účinné látky pomáhajú upokojiť myseľ. Ak prežívate stresujúce obdobie, príjemne vás uvoľní a pomôže vám udržať sa v čo najlepšej duševnej kondícii. Dokonca je to zelenina pôsobiaca proti jarnej únave a depresívnym náladám.

Delikatesou EASYDIET sú zelerové hranolčeky, ktoré nájdete pravidelne v našom menu.

VYBERTE SI PROGRAM STRAVOVANIA

Klasik

Klasik

Prekonajte sami seba a buďte spokojnejší vo vlastnom tele. Prvý krok na vašej ceste za zdravým životným štýlom je nízkokalorická a nutrične hodnotná strava. Dokážeme vám, že chudnutie a lahodná kombinácia jedál môžu ísť ruka v ruke. Vašim úspechom bude vaša premena.

od 79,50 €
Gurmán

Gurmán

S našim menu sa budete pri každom súste cítiť ako v štvorhviezdičkovej reštaurácii. V spolupráci s odborníkmi na výživu a špičkovými šéfkuchármi sme pre vás vytvorili jedálniček, ktorý uspokojí aj tých najväčších gurmánov. Chudnite s chuťou – doprajte si vynikajúce jedlá bez výčitiek. Kaloricky a nutrične vyvážené menu pripravujeme z čerstvých a lokálnych surovín.

od 99,50 €
Turbodiéta

Turbodiéta

Pár dní do dovolenky potrebujete ešte trochu vytvarovať krivky? Alebo sa chystáte na ples a nezmestíte sa do šiat či obleku? Žiaden problém! Chápeme, že niekedy nastanú núdzové prípady, kedy jednoducho nemôžete čakať na účinky dlhodobých diét. Presne pre tieto momenty je tu dvojtýždňová TURBODIÉTA.

od 185,00 €

BMI KALKULAČKA

Neviete, akú veľkosť porcie si vybrať?
Stačí pár klikov a ste v obraze!

Vypočítať veľkosť porcie

ROVNO K OBJEDNÁVKE

Už ste si vybrali svojho favorita?
Nestrácajte čas a KLIKNITE!

Rýchla objednávka
facebook-icon