Prírodná kozmetička!

Potraviny / 27. 11. 2018

Jedlá z repy obyčajnej sú pôžitkom pre chuťové poháriky. Doprajte si ju, podporíte imunitu, ktorá potom ľahšie odolá aj útokom chrípky! A ešte k tomu skrásniete.

Prírodná kozmetička!

Je vašou osobnou prírodnou kozmetičkou. Pomáha vám zoštíhlieť, zbaviť pečeň a obličky toxínov. Stimuluje obnovu pokožky, nechtov a vlasov. Už naše staré mamy vedeli, že táto koreňová zelenina podporuje dlhovekosť a je omladzujúcim elixírom.

Prírodná lekárnička

Je vašou domácou prírodnou lekárničkou. Veď posúďte sami. Obsahuje látky prospievajúce zdravým cievam a podporuje vylučovanie „zlého“ cholesterolu. Blahodarne pôsobí na srdce, zvýšený krvný tlak a celý kardiovaskulárny systém. Účinné látky harmonizujú činnosť pečene i žlčníka. Podporujú tvorbu červených krviniek a navyše čistia krv. Priaznivo ovplyvňujú plodnosť žien ale aj zdravý vývoj plodu počas prvých týždňov tehotenstva. Upravujú hladinu estrogénov a chránia vaječníky pred tvorbou hormonálnych cýst.

Vitamínová bomba

Domovom cvikly je Stredomorie a atlantické pobrežie, kde sa už v staroveku využívala v prírodnom liečiteľstve. Buľva tejto zeleniny je ideálnou potravinou nášho zimného jedálneho lístka. Obsahuje totiž provitamín A, vitamíny radu B, C, betaín a karotén, vitamín E, minerálne látky ako vápnik, horčík, zinok, meď, selén, jód, síru, fosfor a  a kyselinu listovú. Má veľmi vysoký obsah prírodného železa. Pre naše telo aj psychiku je teda vitamínovou bombou, ktorá nás v tomto nečase posilní. Okrem toho, že chutí skutočne výborne, podporuje chudnutie, má silné detoxikačné účinky, preto ju v našej eDiéte využívame na prípravu dôbrôt najmä v 28-dňovom detoxe.

Chutné jedlá s cviklou nájdete v EASYDIET aj tento týždeň!

VYBERTE SI PROGRAM STRAVOVANIA

Klasik

Klasik

Prekonajte sami seba a buďte spokojnejší vo vlastnom tele. Prvý krok na vašej ceste za zdravým životným štýlom je nízkokalorická a nutrične hodnotná strava. Dokážeme vám, že chudnutie a lahodná kombinácia jedál môžu ísť ruka v ruke. Vašim úspechom bude vaša premena.

od 15,50 € /deň
Gurmán

Gurmán

S našim menu sa budete pri každom súste cítiť ako v štvorhviezdičkovej reštaurácii. V spolupráci s odborníkmi na výživu a špičkovými šéfkuchármi sme pre vás vytvorili jedálniček, ktorý uspokojí aj tých najväčších gurmánov. Chudnite s chuťou – doprajte si vynikajúce jedlá bez výčitiek. Kaloricky a nutrične vyvážené menu pripravujeme z čerstvých a lokálnych surovín.

od 19,50 € /deň
Turbodiéta

Turbodiéta

Pár dní do dovolenky potrebujete ešte trochu vytvarovať krivky? Alebo sa chystáte na ples a nezmestíte sa do šiat či obleku? Žiaden problém! Chápeme, že niekedy nastanú núdzové prípady, kedy jednoducho nemôžete čakať na účinky dlhodobých diét. Presne pre tieto momenty je tu dvojtýždňová TURBODIÉTA.

od 18,50 € /deň

BMI KALKULAČKA

Neviete, akú veľkosť porcie si vybrať?
Stačí pár klikov a ste v obraze!

Vypočítať veľkosť porcie

ROVNO K OBJEDNÁVKE

Už ste si vybrali svojho favorita?
Nestrácajte čas a KLIKNITE!

Rýchla objednávka
facebook-icon