Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

Grétkin denník: Hurá, začínam!

Grétkin denník / 29. 11. 2018

Som taká šťastná, že sa ti, milý denníček, môžem predstaviť. Mám trochu trému. Povedali mi, že TOTO si prečíta tisíce ľudí. Vieš, cítim sa, akoby som stála na pódiu a hneď mi to množstvo fanúšikov aj tlieskalo. Ten aplauz je opojný! Čože, že ma môžu aj vypískať? A čo mám na takúto čudnú otázku odpovedať? Túžim len všetkým tým krásnym dámam okoreniť eDietu nevšednými životnými skúsenosťami. No, priznám sa. Na to, aby som si písala denník na webe ma nahovorili kamošky. Zoznámili sme sa v pôrodnici.

Bol spln mesiaca a pôrodná sála praskala vo švíkoch.

Preto sme sa na jednej izbe ocitli hneď štyri mamičky s novorodeniatkami, ktoré uzreli svet v tú istú noc. Magické, že? Odvtedy sme kamošky na život a na smrť. Zasvätené rozhovory o tom, ako naši chlapčekovia papajú a koľko spinkajú, sme po troch rokoch vymenili za iné témy.

Posledné mesiace sú však naše stretnutia rovnaké. Sadneme si do radničnej na deci vínka a tie tri na mňa vypleštia oči plné očakávania. No, rozprávaj, nabádajú ma. A mne prichádzajú na um historky, pri ktorých nás zmáhajú neutíchajúce a burácajúce návaly smiechu.

Po tomto príjemnom posilnení brušných aj mimických svalov, premasírovaní bránice a poriadnom precvičení pľúc sú naše kroky domov akési šťastnejšie a ľahšie. Je to úžasný pocit!

Kto som? Žena ako vy, ktorá miluje dobré jedlo a kecanie s kamoškami. Samozrejme v láske mám aj mojich štvornohých spoločníkov, najmä Alana, úžasného psieho malamuta. Pýchou našej domácnosti je aj Sfinga, superinteligentná bezsrstá mačička, samozrejme zbožňovaný manžel a dvaja roztomilí synčekovia.

A pokojne sa ozvite, keď si neviete rady so zariadením domu, či kancelárie. Som totiž bytová dizajnérka. Dočítania o týždeň!

Tvoja Grétka

facebook-icon