Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

COVID -19 Info ohľadne rozvozu EASYDIET

NOVINKY / 13. 3. 2020

DRAHÍ NAŠI KLIENTI, vzhľadom na aktuálnu situáciu na Slovensku, by sme vás chceli informovať o fungovaní a rozvoze EASYDIET. Už mesiac, ihneď od vyhlásenia krízového štábu, dodržiavame všetky potrebné hygienické opatrenia pre oblasť výroby a rozvozu potravín. Chceme sa poďakovať za pomoc a dôveru, ktorú v nás dennodenne vkladáte.

COVID -19 Info ohľadne rozvozu EASYDIET

Sme radi, že aj vy sami vyhodnocujete doručenie jedla priamo k vám za menšie riziko ako nakupovanie v obchodoch, vyčkávanie v radách a sledovanie času. Chceme vás ubezpečiť, že všetky opatrenia, ktoré sme prijali a ktoré nás stoja nemalé prostriedky, na maximálne zvýšenie miery dezinfekcie prostredia výroby a kontroly zamestnancov sa nám veľmi osvedčili, fungujú a pracujeme na ich zdokonalovaní. Autá a výrobné priestory, každý deň čistíme germicídnymi žiaričmi, rovnako ako v nemocniciach :-). Sme stále uzatvorenou prevádzkou, bez vstupu návštev, rozdelili sme smeny na tímy, ktoré sa nestretávajú, informovali sme všetky dodávateľské firmy a dôkladne, na dennej báze, kontrolujeme naše výrobné a logistické procesy. Meriame si všetci teplotu a vďaka bohu sme bez výnimky zdraví :-).

Naši kurieri nosia rúška a rukavice a snažia sa odovzdať vám vaše jedlo bezkontaktne. Platby prebiehajú všetky online. V autách majú dezinfekčné prostriedky, ktoré používajú po každej návšteve a vykládke stravy. Kontakt a riziko je minimálne a teda bezpečné.

Stravu vám doručíme operatívne domov alebo na iné miesto. Veríme, že disciplínou a dodržiavaním prísnych hygienických opatrení sa Slovensko rýchlejšie vráti do normálnych koľají.

DRŽME SI NAVZÁJOM PALCE A MYSLIME SPOLU POZITÍVNE.

Tomáš, Petra a celý tím EASYDIET

facebook-icon