Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

Ako schudnúť efektívne pre mužov

NOVINKY / 1. 8. 2019

Ak je vašim cieľom schudnúť zopát kilečiek a vyformovať svoju postavu, najjednoduchším spôsobom je vhodná kombinácia správnej stravy a tréningu. Strava EASYDIET + kniha Pohyb pre mužov je ta správna cesta ako dosiahnúť svoj cieľ.

Ako schudnúť efektívne pre mužov

>> Ako môže efektívne schudnúť žena. KNIHA TU <<

Zdravé stravovanie pre úbytok kilogramov na mieru

Cieľom našich programov EASYDIET je zbaviť Vás neželaných kilogramov a naučiť Vás, že jedine zdravá, nutrične vyvážená a pravidelná strava je správnou a dlhodobo udržateľnou cestou k štíhlejšiemu JA. Jednotlivé diétne programy sú zostavené tak, aby boli vhodnépre každého.

Či už ide o vegetariána, celiatika, človeka s intoleranciou na lepok, alebo jednoducho gurmána,ktorý si potrpí na vyššiu úroveň stravovania. Okrem toho, že sa Vám s nami ručička váhy posunie doľava, Vás aj naučíme vnímať jedlo inak a zistíte, že aj zdravé a kaloricky vyvážené jedlo Vásmôže zasýtiť...

Každý z nás je jedinečný, má rozdielne ciele. Napriek tomu pre všetkýchrovnako platí, že 70-80 percent úspechu začína a končí v kuchyni.

Pre zefektívnenie Vašej snahy sme skombinovali pre Vás programy EASYDIET  a  cvičebné tréningy, ktorými  dosiahnete rýchlu a trvalú zmenu.

Za 12 týždňov dosiahnete trvalé výsledky v podobe spálenia prebytočného tuku,vytvarovania svalov a zlepšenia zdravia.

Overené ľuďmi ktorých poznáte

Herec Vlado Černý, Marek Majeský moderátorka Kristína Kovešová a ďalšie známe osobnosti,ale aj obyčajní ľudia ktorým sme pomohli, sú dôkazom, že naše programy EASYDIET fungujú.

Pozrite si ich príbehy TU.

Darček k objednávke pre prvých 50 objednávok zdarma!

Tréningový manuál je kniha obsahujúca kompletný tréningový postup od A do Z. Postup tréningu, cvikov aj prípravy. Výsledkom dodržiavania tréningového manuálu je zlepšenie kondície, strata prebytočného tuku a nárast svalovej hmoty.

Viac ako 60 plnofarebných strán A4 s autentickými fotografiami, celým postupom tréningu i popisom každého cviku vás prevedie cestou  za lepšou postavou a pevnému zdraviu.

Začni cvičiť s POHYBom for Men je spracovaný tak, aby prehľadne (prostredníctvom tabuliek na každý tréning) a jednoducho viedol začiatočníkov k zlepšeniu postavy.

Vyberte si ktorýkoľvek náš stavovací program na mesiac a knihu vám k nemu pošleme ZDARMA. Akcia plati do 31.8.2019. Máme uz len 50 kusov.

facebook-icon