Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

Ako nám kardio pomáha chudnúť?

Cvičenie / 6. 12. 2018

Určite to myslíte s chudnutím vážne a ladné krivky túžite nielen získať, ale si ich aj udržať. Navyše chcete mať počas zhadzovania kíl dobrú náladu a kopec energie. V tom prípade to bez poriadneho spotenia sa pri aeróbnej aktivite, teda kardio tréningu, nepôjde.

Ako nám kardio pomáha chudnúť?

Sami na sebe vďaka pravidelnému behu, korčuľovaniu, bicyklovaniu či obliehaniu kardio sekcie vo vašej posilke pocítite, že sa kilá začnú strácať zázračne rýchlo. Ak cvičíte v posilňovni, môže vás tréner naučiť tridsaťminútový intervalový vytrvalostný tréning, ktorý je momentálne najefektívnejším spôsobom, ako spaľovať kilojouly a zároveň pracovať na zlepšovaní kondičky.

Má samé výhody, je kratší, účinnejší ako klasický tréning a tuk sa spaľuje aj po cvičení! A navyše sa pri ňom nenudíte.

Ak milujete klasický beh v prírode, skákanie cez švihadlo či bicyklovanie, máte záľubu, ktorá vysoko efektívne spaľuje tuk. Stačí sa jej venovať pol hodinku tri alebo štyrikrát do týždňa a zaručene budete chudnúť. Samozrejme, veľké zmeny nespozorujete zo dňa na deň, preto sa vybavte pevnou vôľou. Počas prvých týždňov tréningu si radšej vychutnávajte vyplavené hormóny šťastia, ako pohľad na ručičku váhy. Ak však spojíte trénovanie s vyváženou diétnou stravou päťkrát denne, budete o pár kíl ľahší už po dvoch-troch týždňoch. A to je predsa veľký úspech!

4 BENEFITY KARDIO TRÉNINGU

1. Schudnete. Jednoducho preto, že zvýšite energetický výdaj a nakopnete metabolizmus.

2. Vyformujete si postavu. Spevníte ju, tukové vankúšiky začnú miznúť.

3. Získate vynikajúcu kondíciu. Vďaka nej budete pôsobiť atraktívne, ľahšie zvládnete stres, bez problémov vybehnete na piate poschodie a prešprintujete po ulici, aby ste stihli autobus :)

4. Budete mať lepšiu náladu. A to je veľmi dôležité, pretožejesenný splín vplýva negatívne nielen na vás a ľudí okolo, ale aj oslabuje imunitu...

Cvičte kardio a chudnite!

VYBERTE SI PROGRAM STRAVOVANIA

Fitness STARTER

Fitness STARTER

Chcete schudnúť a zároveň formovať postavu pravidelným cvičením? Ak sa zameriavate najmä na vytrvalostné tréningy, tento program je určený práve pre vás. Už po mesiaci stravovania a tréningu uvidíte pozitívne výsledky. Ubudne vám tuk, pribudnú svaly. Sústreďte sa na cvičenie, prípravu vyváženej fitness stravy nechajte na nás.

od 18,50 € /deň
Fitness BUILDER

Fitness BUILDER

Akokoľvek poctivo odcvičený tréning je zbytočný, ak pred ním a po ňom telo nedostane všetky potrebné živiny v správnej kvalite i kvantite. Regenerácia, doplnenie energie a samozrejme aj rast svalov, s tým všetkým vám pomôže fitness strava FITBODY BUILDER – nekompromisný program pre tých, ktorí chcú dosahovať špičkové výsledky.

od 20,50 € /deň

BMI KALKULAČKA

Neviete, akú veľkosť porcie si vybrať?
Stačí pár klikov a ste v obraze!

Vypočítať veľkosť porcie

ROVNO K OBJEDNÁVKE

Už ste si vybrali svojho favorita?
Nestrácajte čas a KLIKNITE!

Rýchla objednávka
facebook-icon