Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

URŠULA

Vyučená kaderníčka považuje za svoj najväčší zlozvyk v stravovaní sladkosti.

Ďalším dôvodom jej vysokej hmotnosti je zajedanie stresov bez rozmýšľania napriek tomu, že konzumuje výlučne domácu stravu.

Momentálne pracuje ako SBS informátorka, a tak sedavé zamestnanie a nulová pohybová aktivita vo voľnom čase prispeli k hmotnosti, ktorá výrazne prevyšuje 100 kg.

Jedlo bolo vždy veľmi chutné a bolo ho dostatok. Bola som prekvapená, že aj keď jem z prevažnej časti zeleninu nie som hladná.

K brokolici som si hľadala dlhšie cestu. Naopak ryžové rezance zo špenátom by som mohla jesť stále. Zvykla som si celkom rýchlo, že jem hlavne zeleninu.

Tak zatiaľ som schudla 5 kg. Jedávam po doporučených 2 hodinách niekedy až po 3, podľa toho ako ma predošlé jedlo zasýti.

Vždy sa poteším koláču alebo sladkej kaši. Chutí mi aj zelenina, ktorú som nikdy veľmi neoblubovala. Vôbec nebývam hladná, čo ma veľmi milo prekvapilo.

Cítim sa veľmi dobre mám akoby viac energie. Neprichádzajú mi vôbec na chuť nezdravé veci. Zvykla som si na 5 jedál denne. Už to nie je len zelenina, ale aj mäso.

Raw štavy mávam občas na desiatu alebo olovrant a vždy zasýtia. Na raňajky mám pomazánku, chlebík a veľa zeleniny.

Môj predposledný týždeň diéty bol náročný. Mám pocit, že náročnejši ako začiatočný program Detox. Kedže prišli Veľkonočné sviatky a spolu s nimi všetky tie výborne, ale nezdravé pochúťky.

Odvšadiaľ na mňa niečo pokukovalo či už nejaká tá obložená misa alebo rezeň. Bolo to ťažké, ale odolala som pokušeniu niečo si dať. Povedala som si, že keď som to zvládla doteraz nezlomí ma žiadny majonezový šalát :)

Tak a je koniec :) 2 mesiace s EASYDIET ubehli ako voda. Priznávam, že zo začiatku to bolo ťažké než som si zvykla na zdravú stavu a že už nemôžem jesť čo ma napadne. Bolo to super obdobie, kedy som nemusela variť a riešiť stravu. Robili to za mňa iný.

Tento čas mi dal veľa, naučila som sa zdravo stravovať. Do slovníka mi pribudli slová ako kuskus, bulgur, tarhoňa, špaldová múka. Už hľadám recepty kde tieto dobroty budem môcť využívať aj naďalej.

Konečne sa mi rozhýbal metabolizmus, cítim sa super. Už viem, že zdravé jedlo vôbec nemusí byť fuj. A hlavne, že základ je jesť 5 krát denne. Vtedy človek nemá vlčí hlad. Pokračujem v zdravom stravovaní ako ma EASYDIET naučila.

Ďakujem moc Uršula

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.