Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

TOMÁŠ A PETRA

CEOs of EASYDIET

Tomáš je náš výkonný riaditeľ a zakladateľ spoločnosti. Dlhoročný gastronóm a výživový špecialista, ktorý dennodenne komunikuje s klientmi. Vyštudovaný manažér a výživár je veľkým fanúšikom a propagátorom zdravého varenia, stravovania a pozitívneho myslenia.

Petra bola spolumajiteľkou siete značkových butikov s dámskou módou a venovala sa designu. Vyštudovala marketing a management. A práve roky strávené v prostredí žien a ich snov a túžob ju priviedli k myšlienke založenia konceptu eDiéta. Pod jej taktovkou prešiel tento koncept celkovou zmenou a vznikla EASYDIET.

Tento koncept, ktorý predstavuje predovšetkým zmenu životného štýlu, je spojením dlhoročných skúseností oboch partnerov.

Spolu vychovávajú svoje tri úžasné deti - Jakuba, Davida a Gretku, ktorí sú od malička súčasťou rodinnej firmy.

Nezáleží na tom, či ste v oblasti životného štýlu začiatočník, alebo si potrpíte na kvalitu a pôvod potravín, ich spracovanie, nutričnú hodnotu. Sme tu pre Vás ak sa chystáte schudnúť, trápite sa alergiou na jedlo, máte dietetické obmedzenia alebo denne cvičíte a potrebujete stravu, ktorá zabezpečí Váš maximálny výkon.

Život je cesta a EASYDIET je výborným spoločníkom.

Vieme, že to čo jeme určuje kvalitu a dĺžku nášho života.