Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny
Rastislav pred začatím programu. Váha: 112 kg

Rastislav pred začatím programu. Váha: 112 kg

Rastislav po skončení programu. Váha: 96 kg

Rastislav po skončení programu. Váha: 96 kg

RASTISLAV

Rasťov sedavý typ práce, celkový nedostatok pohybu i motivácie niečo s tým spraviť, rovnako ako aj nevyvážená strava spôsobili, že jeho váha postupne poskočila až na 112 kg.

Po troch mesiacoch s EASYDIET skonštatoval, že jeho predstava o zdravej strave bola naozaj mylná a zmeny na správnych miestach priniesli aj celkovú zmenu…

Priznal, že hoci to vyžadovalo trochu disciplíny, výsledky jeho očakávania ešte predčili.

 "Vďaka zapojeniu do programu EASYDIET sa mi podarilo schudnúť 16 kíl. Osobne som nečakal, že sa mi podarí schudnúť tak výrazne, takže som naozaj spokojný. :-) 

Keď som začínal, vedel som, že mi chýba motivácia a moje sedavé zamestnanie celej situácii tiež nepomáha. Myslel som si však, že v moje stravovanie je nastavené relatívne dobre a vyvážene. Uplynulé 3 mesiace mi však dokázali niečo iné.

V prvom rade tu boli sacharidy a ich výrazný nadbytok. Aj počas stravovania s EASYDIET som ich samozrejme konzumoval, bolo to však v úplne inej miere. Zistil som, že moje stravovacie návyky môžu vyzerať naozaj inak, zdravšie, a pritom byť stále nesmierne chutné.

Vďaka tomu, že mi odpadli starosti s prípravou jedál, získal som dostatok času aj na občasné cvičenie.

Na EASYDIET sa mi páčilo aj to, že som mal k dispozícii plnohodnotný servis a mohol som sa plne spoľahnúť na stravu, ktorú som dostal v krabičkách. Vyhovovala mi aj komunikácia, ktorá bola vždy efektívna a všetky prípadne nejasnosti sme okamžite vyriešili, či už telefonicky alebo emailom.

Vďaka EASYDIET som objavil oveľa širšie možnosti zdravého stravovania, osvojil som si množstvo dôležitých zdravých návykov, zistil ako má vyzerať kvalitná a zdravá strava a samozrejme aj schudol…takže ďakujem veľmi pekne." hovorí Rasťo, klient EASYDIET.

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.