Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

PETRA MARKO

Je úspešná, lebo vždy presne vie, čo chce. Je aj veľmi zaneprázdnená, ale to nepovažuje za dôvod, prečo poľaviť z nárokov na seba, druhých či na svoje zdravie. Preto majiteľke spoločnosti ExtravaDansa Ing. Petre Marko krabičkové jedlá od EASYDIET výrazne zlepšili život.

Úspešnú podnikateľku, majiteľku unikátneho projektu ExtravaDansa Petru Marko, podozrievame, že s telefónom aj spí. Ak vôbec spí. Pretože mladá žena toho stíha toľko, že to snáď ani nie je v ľudských silách. Veď jej firma vytvorí ročne tisícky kostýmov a vykreuje stovky tanečných programov do celého sveta.

To znamená, že musí absolvovať stovky pracovných stretnutí s klientmi a medzitým popúšťať uzdu kreativite a fantázii, aby prišla vždy s novým nápadom ako klienta uspokojiť. A popritom stíha (fakt netušíme kedy) fantasticky vyzerať a aj sa venovať manželovi.

Bez mučenia sa však priznala, že v tomto tempe nestíhala poriadne jesť. „Netreba byť mudrcom, aby sme vedeli, že nepravidelná strava, často keksíkového typu, neprospieva ani našej fyzickej, ani psychickej kondícii,“ hovorí Petra Marko. „Zmienky o eDiéte som okrajovo zachytila vo viacerých médiách, k činu ma však primal až podrobný článok v mojom obľúbenom časopise EVA. Nadchol ma potenciál zdravého stravovania bez ohrozenia môjho časového potenciálu. Mám v živote ešte veľmi veľa plánov, rozhodne by bolo dobré byť fit.“

Vyskúšala všetko
Petra si otvorila stránku www.easydiet.sk a okamžite si objednala program, ktorý sa jej na prvý pohľad pozdával najlepšie. „Mojím mottom v práci aj v živote je: Rozhoduj sa rýchlo a dobre. Od eDiéty som si objednala program, ktorého názov sa mi na prvý pohľad najviac páčil. Aj tak som mala v pláne postupne vyskúšať všetky, načo špekulovať, treba vyskúšať všetko a hotovo.“

A tak skúšala a skúšala a nakoniec ostala pri programe Gurmán. „Už sa nemusím zaťažovať otázkou, čo budem jesť. Neverili by ste, aká je to úžasná úspora času aj mozgových kapacít, keď sa nemusíte „iks“ ráz denne zamýšľať, čo by ste si dali, na čo máte chuť. Krabička je vždy iná, zaujímavá, chutná.

Bola som veľmi prekvapená trojdňovým detoxom, počas ktorého som vôbec necítila hlad. Vyskúšala som aj program pre ženy, ale absolútne nadšená som z Gurmána. Pravdaže, raz za čas sa stane, že ma obsah krabičky neláka, ale sama sa divím, ako je to zriedka.

A bude ich viac...
Nemusím riešiť nákupy a keď nenakupujete, nemáte po ruke žiadne hlúpostičky len tak na zahryznutie, čím sa prirodzene stabilizuje vaša hmotnosť. Som nadšená, pretože som maniak využívajúci všetky technické, vedomostné a iné vychytávky na zvýšenie svojej produktivity.
EASYDIET mi ušetrila čas a zlepšila zdravie – ideálna kombinácia,“ usmieva sa podnikateľka.

Petra Marko odporúča EASYDIET všetkým zaneprázdneným ľuďom, ktorých nebaví variť. „Je len otázkou času, kedy eDiétou v dobrom slova zmysle nakazím kolegov v práci,“ hovorí podnikateľka. Ale zase, aby sme si nemysleli, že sa stala otrokom krabičiek. „Niekoľkokrát do týždňa mám pracovný obed a s manželom často trávime prijemné večere vonku. Vtedy krabičku jednoducho vynechám. Krabičky od easydiet mali v mojom prípade vyriešiť môj denno-denný problém so stravovaním. To sa stalo, očakávania boli prekonané a cieľ splnený!“