Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

Milan pred začatím programu. Váha: 119 kg

Milan po skončení programu. Váha: 107 kg

MILAN

Milan si v určitom momente uvedomil, že by bolo načase zmeniť nielen jednotlivé aspekty svojho každodenného fungovania, ale aj celkový životný štýl. Hoci sa dlhodobo venuje silovému cvičeniu, podľa vlastných slov nebol spokojný so svojim vzhľadom a cítil, že potrebuje takpovediac “nakopnúť”.

"V prvom rade by som rád poďakoval EASYDIET. Za uplynulé 3 mesiace sa toho v mojom živote zmenilo naozaj veľa. Podarilo sa mi držať naozaj pevný režim, aktívne som sa venoval cvičeniu i pohybu a výsledok je nielen vidieť, ale aj cítiť.

Schudol som viac než 12 kíl a som spokojný nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Mojim cieľom bolo totižto nielen schudnúť, ale aj celkovo zmeniť svoj životný štýl.

Keď som začínal, nebol som príliš spokojný so svojim vzhľadom - počas týchto 12 týždňov som však minimálne sám sebe dokázal, že so sebou dokážem niečo spraviť a dokážem sa posúvať aj naozaj pozitívnym smerom.

Strava od EASYDIET, najmä teda KETO diéta, mi veľmi vyhovala. Dokázala ma vždy zasýtiť, bola rôznorodá, suroviny kvalitné a recepty vždy kreatívne a zaujímavé.

Samozrejme bola tiež veľmi chutná a určite ju teda doporučujem každému, kto chce schudnúť, objaviť nové spôsoby a možnosti zdravého stravovania či celkovo zmeniť svoj každodenný režim.

Momentálny stav neberiem ako úspešný koniec, ale ako veľmi sľubný začiatok. EASYDIET ma naučilo veriť vo vlastné sily a dalo mi aj perspektívu, kam by som sa mohol ešte dostať."

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.