Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny
Martin pred začatím programu. Váha: 109 kg

Martin pred začatím programu. Váha: 109 kg

Martin po skončení programu. Váha: 96 kg

Martin po skončení programu. Váha: 96 kg

MARTIN

Hoci Martin pravidelne cvičí, od istého času mala jeho váha tendenciu iba stúpať. Rozhodol sa preto aj s manželkou zapojiť do testovania našich diét a zistiť, kam až to dokáže dotiahnuť.

Priznal, že hoci to vyžadovalo trochu disciplíny, výsledky jeho očakávania ešte predčili.

"Som na konci cesty. Môžem spokojne povedať, že bola úspešná.

Schudol som takmer 14 kg. Úprimne, neočakával som až taký úspech - mojim cieľom bolo 10 kg. Nižšia váha však nebola jediný prínos stravovania s EASYDIET. Upravil sa mi taktiež krvný tlak a výrazne som si polepšil aj na páse.

Diéty boli naozaj rôznorodé a ukázali mi, že dá sa stravovať aj inak. Napríklad raňajky - naučil som sa, že prvé jedlo dňa nemusí byť vždy chlieb či iné pečivo. Podobné to bolo aj s prílohami - namiesto klasickej kombinácie mäso + ryža/zemiaky som zistil, že ako prílohu môžem mať aj chutnú zeleninu a dopriať si viac mäsa. Vďaka tomu som nehladoval a strava mi naozaj chutila.

EASYDIET odporúčam každému a myslím si, že každý si aj dokáže vybrať, či už z týchto troch diét (keto, low carb, prerušovaný pôst) alebo nejakých iných. Stravovanie s krabičkami je naozaj jednoduché a pohodlné.

Uplynulé tri mesiace ma naučili množstvo praktických vecí a priviedli ma taktiež častejšiemu pohybu - chodím už pravidelne bicyklovať..." hovorí Martin, klient EASYDIET.

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.