Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

LUCIA MEDEKOVÁ

Denne maká so stovkami klientov na skupinových a individuálnych treningoch. Má za sebou roky praxe a skúseností. Každý deň začína novým ránom, novou príležitosťou začať znovu.

Začať inak. Je to príležitosť pristupovať k svojmu životu vedome. Moja rada je, robte to s radosťou a tešte sa na výsledok.

Od prvého dňa, kedy sa rozhodnete opustiť svoju komfortnú zónu, vás budem viesť. Spoznáte svoje telo a začnete mu rozumieť.

Zistíme aký pohyb Vás baví, čo je pre Vás primeraná záťaž a postupne začneme nároky zvyšovať. Naučíte sa vedome nakupovať a rozhodovať sa čo je pre Vaše telo naozaj potrebné.

Jedlo sa stane potešením, ktoré oceníte ako zdroj energie na celý deň. Pomôžem Vám vyhnúť sa bežným chybám a nevzdať sa. Výsledkom bude pocit šťastia, reálna spokojnosť s novým vnútorným nastavením. Nový človek.

Držiteľka medzinárodných licencií IFAA – A, IFAA Dance Certificate, International Dance School JAD, NIKE DANCE prezenter SR, CR. Bokwa AFAA, american council of exercise USA Reggae Dancehall Akreditovaný inštruktor pohybových aktivít pre rodičov a deti od 0 do 6 rokov Tréner silového trojboja a fitness Gymstick licence Bosu licence Body work licence Pump FX licence SM system BODY PUMP® LES MILLES NORDIC