Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

PETR

Peter sa do testovania nových programov prihlásil najmä zo zdravotných dôvodov. Trpel extrémnou obezitou, mal problémy s cukrom, krvným tlakom a trápil ho aj nedostatok pohybu, ktorý je pri danej váhe takmer nemožný.

Petrovi chýbal pevný režim, motivácia i strava, ktorá by ho zasýtila a nemal tak potrebu “vyrabovať” každý večer chladničku..

Pokiaľ to človek berie vážne, tak to má naozaj zmysel. Najskôr som zvažoval rôzne operácie, no napokon som sa rozhodol pre možno náročnejšie, no určite aj zdravšie, bezpečnejšie a najmä trvácnejšie riešenie.

Keď som začínal s EASYDIET, dokázal som po svojich prejsť maximálne 100 metrov. Aj bežné úkony mi spôsobovali problém a potenie.

Už po prvom mesiaci sa mi výrazne upravil cukor - klesol dokonca na také hodnoty, že nebolo nutné ďalej brať niektoré lieky. Rovnako tak sa mi upravil aj krvný tlak, čo bolo naozaj dôležité, najmä kvôli mojim problémom so srdcom.

Strava nielenže vždy zasýtila (nepotreboval som ani najväčšiu porciu!), ale bola navyše aj veľmi chutná a pestrá. Absolútne ma opustilo nutkanie napchávať sa po večeroch či jesť sladké. Mal som pevný, jednoduchý a najmä účinný režim a to mi pomohlo.

Za tri mesiace s EASYDIET som schudol viac ako 25 kíl a výrazný rozdiel cítim nielen v hmotnosti či objeme, ale aj celkovom zdraví.

Chcel by som pokračovať ďalej, ďalej chudnúť a môcť sa ešte viac a ľahšie pohybovať. Aj preto odoberám aj naďalej stravu z kuchyne EASYDIET - už sa neviem dočkať ďalších pokrokov.

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.