Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

JAROSLAVA

Jaroslava sa na testovanie našich nových programov prihlásila po 2 mesiacoch, počas ktorých už odoberala naše krabičky.

Vyskúšala si tak klasické aj nové programy a je presvedčená, že práve vďaka dlhodobému zdravému režimu dokázala nielen úžasne schudnúť, ale novú váhu si aj udržať.

"Mojou najväčšou chybou bolo, že som celý deň nejedla a potom večer som sa vrhla na všetko, čo som našla v chladničke. Moja práca je prevažne sedavá a najmä počas tohto koronového obdobia to bolo hlavne o homeoffice. Problém bol, že už na začiatku homeofficu som bola dosť veľká, počas neho som sa však stala ešte väčšou…Až napokon prišlo rozhodnutie, že to musím zmeniť.

Za 5 mesiacov som dohromady schudla 17,5 kg, cítim sa teda naozaj báječne a s EASYDIET plánujem rozhodne pokračovať - už mám dokonca aj objednané…

Krabičková diéta mi vyhovuje - okrem iného aj v tom, že sa nemusím o stravu vôbec starať. Je to veľmi pohodlné, stravu mi privezú a ja si už len zohrejem… Krabičky mi navyše chutia, nie som hladná a môžem si ich zobrať kdekoľvek so sebou."

PS: Po každom výraznejšom úbytku váhy prichádza obdobie stagnácie, počas ktorej je dôležité najmä nenabrať váhu naspäť. V prípade Jaroslavy prišlo takéto obdobie práve počas testovania nových programov - aj napriek tomu však schudla ešte ďalších 2,5 kila, čo možno považovať vzhľadom na dané podmienky za výborný úspech.

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.