Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny
Jana pred začatím programu.

Jana pred začatím programu. Váha: 81,9 kg

Jana po skončení programu. Váha: 67,7 kg

Jana po skončení programu. Váha: 67,7 kg

JANA

Klientka Jana sa na testovanie našich nových diét prihlásila z jednoduchého dôvodu - dlhý pobyt doma (počas pandémie) je priniesol okrem vysedávania na gauči aj extra kilá, ktorých sa pokúšala neúspešne zbaviť.

Okrem správne nastavenej stravy chýbal Jane aj pohyb a hoci si tento nedostatok uvedomovala, nevedela, ako ho napraviť.

"S váhou a diétami bojujem celý život. Chcela som zmeniť životný štýl a zároveň vyskúšať niečo nové. Mojim asi najväčším problémom bola nepravidelná strava a ešte aj to, že mám veľmi rada sladké. Za tri mesiace s EASYDIET sa mi podarilo schudnúť dokonca ešte viac, ako som mala v pláne.

Konečne som zistila, ako majú vyzerať správne veľkosti porcií a podľa toho som si aj upravila svoju stravu. Vďaka krabičkám som sa vyhla aj "duplovaniu" porcií a naučila som sa naozaj pravidelne stravovať a rozdeliť si stravu rovnomerne na celý deň.

Najviac mi vyhovovalo low carb - naozaj ma potešilo, že aj v takejto strave a najmä diéte bol priestor na koláčiky. Čo sa týka energie, spočiatku som si musela zvyknúť, no asi po dvoch týždňoch to už bolo bez problémov a po mesiaci som podľa inštrukcií pridala aj cvičenie.

Plánujem "dať dole" ešte aspoň 5 kg - pokračujem v prerušovanom pôste, na ktorý som si zvykla a veľmi mi vyhovuje." * Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.