Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

EVA

Časopis Báječná žena a EASYDIET vypísali pre čitateľky súťaž v chudnutí. Vyberali sme z takmer 400 uchádzačiek. Nakoniec sme sa rozhodli pre 5 rôznych žien, s rôznym povolaním, váhou, výškou, pohybovou aktivitou, z iného regionu, aby ste sa možno aj práve vy našli v jej osude a inšpirovali sa pre zmenu vo vašom živote.

Učiteľka v materskej škole s vysokým pracovným nasadením začala mať problém s kilami pred viac ako rokom.

Ručička na váhe rástla s pracovným stresom a nečakanými problémami v rodine.

Pridali sa k tomu hormonálne zmeny, nepravidelné stravovanie a bolesti chrbtice.

Toto je jej cets s EASYDIET:

Vytvorila som si stravovací režim, jesť presne v stanovenú hodinu a tým som dosiahla pocit sýtosti. Aj keď porcie jedál sú menšie, na aké som bola zvyknutá, vôbec nepociťujem hlad.

Každé jedlo si vychutnávam, rozlišujem nové chute, jem pomaly, čo som pred tým nerobila. Som v pohode, mám veľa energie a už si to všimli aj ľudia okolo mňa. Nevážim sa, aby som nebola sklamaná, ale moje oblečenie sa zrazu „roztiahlo“. Znamená to, že mi ubudlo pár centimetrov a to ma teší.

Zvedavo otváram každý balíček. Jedlo je nielen veľmi chutné, ale aj farebné. Prekvapuje ma, čo všetko sa dá z niektorých surovín uvariť.

Ale aby som sa posunula ďalej, začala som pracovať na formovaní postavy v štúdiu tomu určenému. Využívam pri tom cvičebný stroj Rolen, ktorý pomáha pokožke k pružnosti a vyhladzuje nerovnosti.

No realizujem aj aktívnu formu pohybu, najčastejšie rýchlu chôdzu. Možno ešte niečo pridám...

Cítim sa super. Neviem, o koľko kg mám menej, ale pár cm ubudlo. Vidia to aj ľudia okolo mňa, fandia mi a to ma motivuje ďalej pracovať na novom životnom štýle. Dnes som si kúpila nové šaty a mám z nich radosť.

Príprava jedla sa stala mojim rituálom, vychutnávam si každé sústo. Naučila som sa jesť pomaly a bez akéhokoľvek rozptyľovania. A ešte jedna dôležitá vec. Pred tým som každé jedlo dochucovala vegetou a soľou. Už to nerobím a nechýba mi to.

Som so sebou spokojná a teším sa z každého malého úspechu. Posledne za toho, že som pohodlne obliekla kabát, ktorý som v zime ledva zapla :)

Ďakujem Vám veľmi Eva

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.