Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

ERIKA KRESŤANKOVÁ

Nikdy som nemala problém s váhou, zmenilo sa to pri druhom tehotenstve, kedy sa mi „podarilo“ pribrať 30 kg. Tieto kilá sa na mne udržali takmer rok, začala som mať zdravotné problémy, bolesti kĺbov, vypadávanie vlasov ... začala som hľadať vhodný spôsob, ako zlepšiť môj zdravotný stav. „Trápenie“ 3krát do týždňa vo fitku prinieslo čiastočný efekt v zlepšení kondície, čo bolo ale horšie, kilá nešli dole tak, ako som si predstavovala.

„Zázračným“ dietam nedôverujem a preto som žiadnu neskúšala, ale spoliehala som sa na zdravý rozum, obmedzila som niektoré druhy jedál, snažila som sa zaradiť do jedálnička veľa zeleniny, no nepravidelná strava pri dvoch deťoch, psovi, manželovi a práci je „zlatým klincom do rakvy“. Takže kilá ostávali na svojom mieste.

Už veľmi dlho moja strava nebola taká pestra.

Vďaka práci som sa dopočula o EASYDIET, naštudovala som si potrebné informácie a rozhodla som sa to vyskúšať.

Som veľmi milo prekvapená, že to funguje, aj keď kilá nejdú tak rýchlo dole, je to zmena životného štýlu, jedlo je veľmi chutné.

Cítim sa skvelo. Už veľmi dlho moja strava nebola taká pestra. V podstate si nič neodopierate, len jete v menších a pravidelných dávkach, dodržiavate pitný režim.

Pridanou hodnotou je zvyšný čas, ktorý môžete venovať svojim blízkym, koníčkom a sama sebe, pretože Vám odpadá nakupovanie a varenie.

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od jednotlivých predispozícii danej osoby.