Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

EMIL GALÁNEK

Diváci Telerána na TV Markíza mali možnosť vyhrať 3-mesačný poukaz na zdravé a diétne stravovanie s EASYDIET. Divácky záujem bol obrovský. Kto by nechcel tri mesiace dostávať diétne jedlá na celý deň až domov?

Nemusieť variť, nakupovať, rátať kalórie a napriek všetkému chudnúť? Jedným zo šťastných výhercov bol Emil (38). Diétu pre mužov od EASYDIET si nevie vynachváliť. Je taký spokojný, že sa k nemu už pridala aj manželka a jeho ďalší známi.

„Nikdy som nebol so svojou postavou úplne spokojný. A keď som sa ako 25-ročný vrátil z vojny, začal som rapídne priberať. Odvtedy som sa trápil s väčšou či menšou nadváhou, striedavo držal diéty, zase to vzdával a po čase sa kilogramy vrátili naspäť aj s úrokmi.

Do boja s kilami sme sa navyše vrhli spoločne s manželkou. Niežeby to ona nejako zvlášť potrebovala - aj keď na nej po pôrode dvojičiek ostalo nalepené nejaké to kilečko. Hlavne ma chcela podporiť a neuberať na mojej motivácii zdravo jesť a schudnúť. Tak máme „krabičkovú“ diétu obaja, ja pre mužov a manželka tú pre ženy.

"Bez toho, aby som sa nejako snažil, inšpiroval som niekoľkých známych"

Prvý deň som sa bál, že mi porcie nebudú stačiť, budem hladný a to viem byť veru poriadne mrzutý. Po pár dňoch, čo mi vozia EASYDIET, musím povedať, že si telo zvyká na iné, pravidelné porcie jedla a všetko je v poriadku.

Nemôžem ani povedať, že by mi nechutilo. Naopak, jedlá sú až zarážajúco chutné. Keby sme nemali doma dvojičky, tak asi ani nechodíme do obchodu na nákupy, pretože je o všetko postarané. Pred tým mi nikdy nenapadlo, aké to môže byť pohodlné.

Koľko času a starostí ušetríte, keď nemusíte rozmýšľať, čo variť - aby to bolo zdravé a chutné a ešte popri tom aj chudnúť. Ešte keby som tak stíhal šport... Ale zase, okolo dvoch 7-mesačných detí je pohybu až-až. Takže verím, že kilá pôjdu dole a spokojnosť bude rásť. A priznávam, že nielen u nás doma. Možno je moja spokojnosť nákazlivá, pretože jedlá u EASYDIET si začali objednávať aj kolegyne v práci.

Bez toho, aby som sa nejako snažil, inšpiroval som niekoľkých známych. Darmo, dobré veci sa chvália samé. A tak chudneme, žijeme zdravo a navyše máme o máličko viacej času, ktorý sme pred tým strácali prípravou jedla. No kto by to nechcel?!“

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.