Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

DOMINIKA

Dominika sa prihlásila do súťaže s cieľom schudnúť do svadobných šiat. Na svadbe v septembri by chcela byť ľahšia o 15 kilogramov.

Za najväčší problém svojej súčasnej hmotnosti považuje nepravidelné stravovanie, žiadny systém v príprave jedál i to, že miluje sladké.

Po dlhšom období ničnerobenia a priberania začala pravidelne chodiť na jumping a do posilňovne, ale, ako sama hovorí, to nestačí.

Toto je jej príbeh:

Raňajky boli vo všeobecnosti strašne super, bola som veľmi spokojná, najmä z množstva ovocia :-)

Priznávam zo začiatku som bola hladná takmer každý deň, ľahšie to bolo v práci, kde som na to nemyslela.

Potešil ma víkend, keď prišla rybka, prvé mäsko a polievky, ktoré by som kľudne mohla jesť každý večer.

Poklonu skladám najmä prekladanej cukete. tuti fruti Stiahla som si do mobilu appku, ktorá mi pripomína, že mám piť vodu.

Čo sa váhy týka, tak je to o 2 kilečka menej, bodajby to tak šlo každý týždeň :D

Potvrdzujem že druhý týždeň bol omnoho lepší. Hlad takmer vôbec, jedlá super pestré, veľmi mi chutilo. Konečne mi tie večere a obedy začali ostatní aj závidieť.

Dodržiavam pitný režim a jumpujem ako doteraz. Veľa vládzem, nie som unavená a napriek tomu, že všetci kolegovia boli za posledné 2 týždne chorý, tak mňa to chvalabohu obišlo.

Isto to bude aj vďaka množstvu ovocia a zeleninky, ktorú mi posielate. Budúci týždeň sa chystám s kolegynkou na nové cvičenie, vyššej náročnosti, lebo ako kilá ubúdajú, tak pribúda síl.

Obrovskú radosť mi urobil jeden výpredaj, kde som si kúpila krásne rifle a čo ma teší najviac, tak o dve čísla menšie, než som kupovala naposledy ????))

Diétka sa pomaličky končí. Začínam študovať na nete všetky potrebné veci, aby som sa neskôr nevrátila na zlú cestu. V mojom budúcom jedálníčku sa bude isto často vyskytovať tofu a plno ovocia a zeleniny.

Chudnutie mi ide skvele a verím, že budem aj ďaľej takto pokračovať...minimálne až do svadby ;-)

Kiežby mi to fantastické papanie od vás mohlo chodiť už nafurt :-P

V prvom rade chcem veľmi pekne poďakovať za pekných 8 týždňov s Vami. Zistila som, že naozaj cvičenie bez stravy ma nikam neprivedie a som rada, že som sa vďaka Vám naučila disciplíny: pravidelne jesť, piť a a tvrdšie cvičiť.

Teraz ma čaká ďalšia výzva a to pokračovať ďalej sama a nepoľaviť. Chystať si papanie, zdravé a vyvážené ako to od vás. Budú mi chýbať Vaše jedlá a myslím, že nie raz aspoň zo začiatku zabehnem na Vašu stránku sa inšpirovať aktuálnym jedálničkom.

Ak by mi to nešlo samej, isto sa na Vás obrátim opäť. Vaša spokojná Dominika

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.