Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

DANKA

Najskôr som videla reklamu EASYDIET v novinách a potom stretla priateľku, ktorá EASYDIET už dlhšie brala a bola s chudnutím veľmi spokojná. Našla som si na internete stránku www.esydiet.sk a objednala si. A kuriér mi začal každý deň nosiť tašku s piatimi jedlami na celý deň.

Už po prvom týždni sa mi váha pohla dole, čo bolo veľmi motivujúce, tak som začala objednaním jedného mesiaca, no keď som očividne videla a cítila, že to funguje vydržala som až 3 mesiace, pretože si myslím, že to je taká optimálna doba na dosiahnutie celkom slušného výsledku.

No hlavne úpravu váhy, o to mi išlo v prvom rade, kilá išli dole rovnomerne, za tri mesiace som schudla 12,5kg, ale čo bolo najdôležitejšie nebolo to utrpenie, ako keď sa človek snaží sám schudnúť a stále rozmýšľate čo si má pripraviť, čo môžete a nemôžte pri diéte jesť.

S EASYDIET to bolo pohodlné. Dala som si nejaký, nevedela som nakoľko reálny, cieľ, ktorý sa mi podarilo uskutočniť. Spojila som to aj s cvičením, ktorému sa viac-menej venujem už dlhšie, ale samotným cvičením sa mi váha neupravovala, zistila som, že po úprave stravy to ide rýchlejšie. Dôležitá je strava, je to 75-80% úspechu a zbytok je cvičenie – formovanie postavy.

Dôležité je, aby sme sa už na nič nevyhovárali, že nemáme čas, že sme vyskúšali všetko a pod., treba len začať a vydržať a výsledok sa dostaví a musím podotknúť, že je to nielen pre ženy, ale aj pre mužov.

Ak sa niekto rozhoduje, že chce schudnúť, a nie je rozhodnutý akým spôsobom, môžem mu úprimne odporučiť chudnutie s EASYDIET. V prvom rade sa človeku možno zdá vyššia cena 9,90 Eur na deň, ale ja som si uvedomila, že jesť musím tak či tak a cena diéty je vlastne len rozdiel medzi tým, čo som minula na jedlo normálne a cenou 9,90 Eur na deň. V konečnom dôsledku som bola prekvapená, že to vôbec nie je veľký rozdiel a to nerátam, že mi jedlo priniesli každý deň domov a nemusela som si to pripravovať sama.

Neviem či poznáte pocit, keď si po rokoch oblečiete veci, ktoré ste mali veľmi dlho v skrini, pretože sa do nich nedostanete. Je to pocit radosti a ľahkosti. Povedala by som, že sa cítim príjemne a príjemné je aj to keď Vás pochvália aj ostatní.

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.