Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

BARBORA

Počas tehotenstva som ako mávnutím čarovného prútika pribrala 25 kíl. Keď som porodila 4,5 kilového chlapčeka žiarila som šťastím, ale svet sa mi obrátil naruby. A hoci ma kamošky ubezpečovali, že počas kojenia schudnem, ešte viac som pribrala!

V noci som síce spávala dve hodiny, ale ako indián, stále jednou nohou pripravená vyskočiť k synčekovi. Energiu som naháňala sladkosťami „na nervy“. Po pár týždňoch som sa odhodlala postaviť na váhu, ktorá ukazovala, že mám na sebe prilepených ďalších šesť kíl navyše. Vyzerala som ako v šiestom mesiaci tehotenstva, na ulici ľuďom neuniklo zaokrúhlené bruško, ktoré v zimnom kabáte skutočne vynikalo. Moje predstavy o sexi šatách, ktoré si oblečiem na ples tri mesiace po pôrode začali byť úplne nereálne.

A tak som sa rozhodla schudnúť! Začala som sqashom, čoskoro sa však objavil problém s kolenom na pravej nohe. Musela som sa zmieriť s tým, že tri mesiace športovať nebudem. A váha mi ukázala opäť dve kilá navyše!

Chytila ma mierna panika. Koniec, rozhodla som sa, začala jesť päťkrát denne a obmedzila sladkosti. Síce to trochu pomohlo ale popôrodná hmotnosť nie a nie odísť. Preto som začala cvičiť v posilňovni, ale po pol roku som mala dolu len pol kila. Našťastie, kamoška vyskúšala krabičkovú eDiétu, ktorú jej kuriér nosil každý deň domov a krásne schudla.

Všetky sme ju obdivovali. „Budem sa zdravo stravovať, jedlo mi pripraví kuchár a prinesú mi ho domov!“ Veľmi som sa tešila a po troch mesiacoch som schudla pre mňa neuveriteľných 13 kíl. Teším sa na tohtoročný ples, pretože moje šaty sú mi ako uliate!

„Denne mi kuchár pripraví výborné jedlo!“ Ako som chudla s eDiétou?

1. krok S kamoškou sme sa dohodli, že si diétu objednáme spolu a budeme sa navzájom podporovať.

2. krok Keďže som už nekojila, odporučili nám odborníci z eDiéty, aby sme naštartovali metabolizmus 28 dňovým detoxom, po ktorom som sa cítila skvelo! Získala som stratenú energiu, odišli problémy s kolenom, bola som ako znuvuzrodená.

3. krok Potom sme si objednali na tri mesiace diétu pre ženy, pretože má zvýhodnenú cenu a ušetrili sme tak peniažky na januárové výpredaje!

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od jednotlivých predispozícii danej osoby.