Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

BARBORA AMARANTE

Táto mamička nám po roku napísala a ukázala, ako sa pekne drží po našej diete vo forme.

Vďaka EASYDIET mám opäť postavu ako pred tehotenstvom. Som aktívnou maminou dvoch malých drobcov, 3- ročnej dcérky a 11 mesačného chlapčeka. Odkedy ich mám, takmer všetok svoj čas venujem len im, ale tak to prežíva asi väčšina rodičov.

Počas druhého tehotenstva som pribrala 19 kg a po pôrode mi zostalo 16kg

Zbaviť sa toľkých kíl bolo ako zlý sen.

Hoci pravidelne cvičím a stravu som po pôrode upravila, podarilo sa mi niekoľko kilogramov zhodiť, avšak nevedela som sa stále dostať na moju pôvodnú 50-kilovú váhu.

Vďaka chutnej a najmä pravidelnej strave z ediety sa mi to podarilo.

Veľakrát som sa zamýšľala nad tým, že by som potrebovala jednu osôbku, ktorá mi vždy pripraví zdravú zásobu jedla na celý deň a ja sa môžem s dobrým pocitom venovať len deťom a našim každodenným spoločným aktivitám. Vtedy som ešte nevedela, že táto možnosť naozaj existuje.

S diétou pre mamičky, sa mi podarilo zbaviť sa zvyšných popôrodných kíl, ale najmä som si konečne zvykla na pravidelné a zdravé stravovanie.

Je skvelé, že EASYDIET dáva túto možnosť a myslí aj na maminy. Strava je špeciálne upravená a vhodná aj pre tie, ktoré stále dojčia.

My maminky, to máme s malými deťmi občas ťažké, ale s chutnou stravou a pekným telom sme potom celkovo spokojnejšie a zvládame všetko oveľa jednoduchšie.

Veľká vďaka celému tímu EASYDIET Barbora