Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

ALENKA KOMPASOVÁ

Alenka Kompasová je úspešnou reprezentantkou v naturálnej kulturistike v kategórii fitness model. Na prvý pohľad je zrejme, že nebojuje s nadváhou, ale napriek tomu sa stravuje s nami. A ako kombinuje vrcholový šport a zdravú stravu sa dozviete z jej príbehu.

Ahojte.Pri mojej práci je dôležitý neustály pohyb a zdravé stravovanie. Pravidelné návštevy fitness centier preto dopĺňam krabičkovou diétou. Ako profesionálna športovkyňa nepotrebujem znižovať váhu, ale aj tak si musím strážiť svoj jedálniček. A práve s tým mi pomáha EASYDIET.

Vďaka nej sa stravujem jednoducho, pestro, kvalitne a najmä zdravo. Na tomto spôsobe stravovania je najlepšie, že si nemusím lámať hlavu s prípravou obedu či večere, EASYDIET to vyrieši za mňa. Keď odchádzam z domu krabičku si vezmem so sebou a v posilňovni ju neskôr zjem.

Osobne mi EASYDIET naštartovala režim, ktorý funguje a je naozaj jednoduchý. 5 chutných jedál denne, v krabičkách na ktoré sa naozaj teším.

Pridajte k tomu napríklad len pár minút prechádzok týždenne v peknom prostredí a budete sa cítiť fit. Držím palce všetkým, ktorí sa rozhodli žiť zdravo a s krabičkovou diétou EASYDIET.