Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

ADA STRAKOVÁ

S EASYDIET som schudla 14 kilogramov * a ešte nekončím!“ hovorí populárna, dlhoročná televízna hlásateľka a moderátorka Ada Straková (68). „Som vďačná EASYDIET, že zo mňa spravila opäť takú ženu, ako som bývala kedysi.“

Pani Ada patrí medzi charizmatické dámy, ktoré svojím štýlom a espritom očarúvajú už desaťročia. Je vždy plná vitality a krásne upravená, no nedávno sa musela popasovať s náročným obdobím, ktoré jej ubralo z energie a pridalo pár kíl navyše.

„Koncom minulého roka som mala veľké zdravotné problémy. Dovtedy som veľa cvičila a bola aktívna, no prestali ma poslúchať platničky.

Nemohla som sa toľko pohybovať, viac som doma ležala a prejavilo sa to aj na mojej hmotnosti.“

Blížil sa koniec roka, kedy si ľudia dávajú rôzne predsavzatia, ktoré by im pomohli zmeniť život, túžia sa zbaviť zlozvykov či kíl navyše. Aj pani Ada si jedno také predsavzatie dala.

„Chcela som do nového roka vstúpiť inak, no až po Veľkej noci sa mi to skutočne podarilo! 4. apríl bol totiž ten rozhodujúci moment, kedy som začala odoberať skvelú Easydiet a neprestala som dodnes.

Zatiaľ som zhodila až 14 kilogramov a ešte nekončím, pretože sa zo mňa stal úplne iný človek!“

Môj metabolizmus sa naštartoval!

Pani Ada má stále naplnený život, moderuje, zúčastňuje sa charitatívnych akcií, prežíva krásne, dlhoročné manželstvo. A navyše celú rodinu jej jediná dcéra obdarovala krásnou vnučkou Carolinkou, s ktorou spolu chodievajú na dlhé prechádzky.

Aj keď pani Ade pristane každý rôčik navyše, ktorý len pridáva jej noblese, obávala sa, či sa po chorobe jej metabolizmus naštartuje tak, ako má. Najmä vtedy, keď kvôli kúpeľnému pobytu, pár týždňov nejedla s Easydiet.

„Vrchol môjho prekvapenia bol, keď som sa vrátila z pobytu z piešťanských kúpeľov, kde som si dopriala k obednej kávičke aj zákusok a k večeri pohár ružového vína.

S úžasom som zistila, že som pribrala len 30 dekagramov! A viete, čo to znamená? Že môj metabolizmus už začal pracovať na úplne inom „leveli“. A to ma nesmierne potešilo,“ pochvaľuje si pani Ada.

Skutočne chutná diéta!

Zdravé a chutné menu e-diéty plné čerstvej zeleniny a kvalitných surovín oceňuje aj pani Ada, ktorá si na kvalitu skutočne potrpí. „Chutia mi výborné raňajky, výborné desiaty a výborné obedy. Jedlo je vkusné a obsahuje veľa kvalitnej zeleniny.

A Easydiet používa ako prílohy bulgur a kuskus, ktoré mi veľmi chutia. Som vďačná e-diéte, že zo mňa spravila opäť takú ženu, ako som bývala kedysi.“

A my dodávame, krásnu, vitálnu, s nádherným úsmevom a rozžiareným pohľadom.

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od jednotlivých predispozícii danej osoby.