Programy

Kategórie
 
 
 
 
 
Programy

Dve slová - krabičková diéta. Krabičková neznamená, že by ste počas nej mali jesť iba lepenku, aby ste závratne schudli. A ani výrazom „diéta“ sa nedajte pomýliť. Ide o program stravovania, v ktorej je vašou povinnosťou len jediné – vychutnávať si zdravé a kvalitné jedlo v pravidelných dávkach. Žiadne nakupovanie potravín, ktorých názvy vám nič nehovoria, žiadne varenie a následné upratovanie, počítanie kalórií, alebo drastické obmedzovanie sa.

Krabičková diéta rieši všetky povinnosti za vás. Zvolíte si z pestrej ponuky programov ten, ktorý vyhovuje vašim predstavám a potrebám a my jedlo pripravíme a denne čerstvé vám ho budeme prinášať domov alebo do práce. Ak sa vám to zdá príliš jednoduché, nemýlite sa. Diéta je založená na jednoduchých princípoch pestrého a zdravého stravovania, ktoré vám dopomôže k vysnívanej postave, ale zároveň neublíži vášmu telu drastickými opatreniami.

 
 
 
Kópia - Vyberte si program stravovania
Programy

Redukčný

Chcem schudnúť 10kg! S nami sa to dá. Schudnete bez námahy a pocitu hladu. Efektívne výsledky v chudnutí, bez jo-jo efektu. Kvalitné zdravé jedlá priamo k vám.

Zisti viac
Programy

Detoxikačný

Detox pomáha odstraňovať
následky stresu, nevhodného stravovania a nahromadených toxínov. Naštartuje metabolizmus!

Zisti viac
Programy

Fitbody

Originálny fitness program, pre pravidlene a aktívne cvičiacich.  Kombinácia energizujúcich sacharidov, proteínov a zdravých tukov.

Zisti viac
Programy

Diéta Mama

Správny pomer vitamínov a živín, ktoré dodajú mamičke potrebnú energiu a regenerujú organizmus.
Nadbytočné kilá pôjdu dole!

Zisti viac
Programy

Zdravé stravovanie

Dosiahli ste hmotnosť, ktorú ste si vysnívali? Gratulujeme! Zdravé jedlá na každý deň. 

Zisti viac
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia