Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

LUCIA

Keď len športovanie a pravidelný pohyb nepomáhali, rozhodla sa Lucia, že je načase vyskúšať zmenu v stravovaní. Využila preto možnosť zapojiť sa do nášho testovania nových diét. Ako sama hovorí, ani niekoľko týždňov po skončení diéty nemá nutkanie jesť sladkosti a krabičky ju navyše naučili aj veľa praktického.

"V priebehu týchto troch mesiacov som sa dostala z pôvodných 101,5 kg na 91 kg a myslím, že to hovorí za všetko. Cítim sa lepšie, zmenu pociťujem aj v objeme a navyše mám aj stabilnú hladinu energie - nepotrebujem už poobedný spánok, čo sa v minulosti nie vždy stávalo.

Na stravovaní od EASYDIET oceňujem najmä to, že som vždy videla, z čoho sa dané jedlo skladá, koľko jednotlivých makroživín obsahuje a koľko má kalórií. Vďaka tomu som sa naučila lepšie odhadnúť veľkosť porcií a viem, že tieto vedomosti využijem aj v budúcnosti.

Aj napriek tomu, že doteraz som takéto stravovacie spôsoby vôbec nevyhľadávala, jedlá boli naozaj chutné. Veľmi milo ma prekvapilo, že aj v rámci keto diéty bol priestor na sladké - to iste ocení veľa ľudí. :-) Spomedzi všetkých diét (keto, low carb a prerušovaný pôst) mi určite najviac vyhovoval prerušovaný pôst, v ktorom aj naďalej pokračujem.

EASYDIET a tieto tri mesiace ma naučili, že základom pre chudnutie je naozaj strava. Hoci som v minulosti pravidelne a dosť často cvičila, váha sa pohla až s úpravou stravy. Naučila som sa tiež, že moje porcie boli prehnane veľké a kalorické.

Zostáva mi už len zhododnotiť, že možnosť vyskúšať si krabičkovú diétu bolo pre mňa naozaj šťastie." hovorí Lucia, klientka EASYDIET.

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.