Váš osobný kuchár už viac ako 14 rokov

Košík je prázdny

IRENA

Dôvodom nelichotivej hmotnosti vychovávateľky v základnej škole boli tri tehotenstvá, pri každom pribrala okolo 30 kíl.

Irena o sebe hovorí, že je emocionálny zajedač. Napriek tomu, že sa snaží jesť tmavé pečivo a šaláty, nevie sa obmedziť v množstve jedla.

Striedajú sa u nej obdobia zdravého stravovania, keď sa jej podarí schudnúť, s mesiacmi, keď si dopraje všetko bez obmedzovania. Občas zájde na zumbu alebo si zabehať, ale pri troch deťoch toho nestihne toľko, ako by si predstavovala.

Toto je jej spoveď:

„Prvé dva dni boli náročne, ale od tretieho dňa pociťujem kopec energie. Jedlo je veľmi chutné, striktne dodržujem dietu a pitný režim. Jedlo si dávam na tanier,aby som sa do budúcnosti naučila primeraným množtvám.

Za týždeň som schudla 2kg. Začínam vidieť úbytok na nohách čo sú moje problémove partie tela.

Hlásim sa po 4. týždni EASYDIET. Strava výborná, veľmi pestrá a chutná. Musím pochváliť nátierky ako napr.z červenej repy, vždy študujem zloženie, aby som si neskôr vedela pripraviť takéto zdravé a chutné jedlá.

Mám za sebou úspešný 5.týždeň. Zvládla som rodinnú oslavu, na ktorej som popíjala čaj. Pravidelne cvičím a tiež pozorujem zmenu na kondičke, vládzem viac.

Vďaka Vám som premohla vlastnú lenivosť a našla si čas na šport. Vaše jedlá boli vždy veľmi chutné a zároveň jednoduché na prípravu. Taktiež chválim Váš profesionálny prístup v dodávaní stravy. Každý deň som si vravela, aké mám ja ale šťastie :)

Na záver môjho 8 týždňového stravovania posielam foto a chcem sa pochváliť, ako sú mi voľné nohavice. Pôvodne som bola v nich riadne natrepaná a teraz ich zvlečiem zapnuté dole cez zadok.

Celkový úbytok váhy za 8 týždňov je 10 kg. Prikladám foto pred EASYDIET a po jej skončení v rovnakom oblečení.

Ďakujem Vám, že ste ma zbavili pneumatiky. S pozdravom Irena

* Výsledok je individuálny, môže sa líšiť a zavisí od predispozícii danej osoby.