Tipy diét

Kategórie
 
 
 
 
 

Prečo je krabičková diéta moja najobľúbenejšia

alebo 10naj krabičkovej diéty

Mala som počas víkendu čas. Hrozné: Stihli sme totiž s mužom vyberať letnú dovolenku. A tak som dostala „skvelý“ nápad! Vyskúšať si plavky L. Moja rada nerobte to teraz! Najskôr na sebe trošku popracujte, začnite sa stravovať diétne a pridajte brušáky. Že nemáte čas na to, aby ste vymýšľali, čo zjesť? Dobrá správa je, že máte ešte dosť času vrhnúť sa na vyváženú stravu v krabičkách! Krabičková diéta, je už roky nielen moja najobľúbenejšia diéta. Prečo?

 

stock-photo-13903927-sandwich-with-smoked-salmon.jpgZónová diéta je rovnako populárna ako celebrity, ktoré ju propagujú. Veď kto by sa nechcel podobať na nestarnúcu Demi Moore, dračicu Madonnu alebo stále neodolateľného Brada Pitta?

Zaujímavý spôsob stravovania vyvinul americký lekár B. Sears, podľa ktorého je základným pilierom úspešného chudnutia kontrola produkcie inzulínu v tele.

 

_Q3B6389.jpgSpaľuje tuky! Schudnete až 6 kíl za mesiac! Zabudnete na vlčí hlad! Neprepadnú vás pokútne chúťky na nadýchané krémeše! To sú slogany, ktoré nás lákajú sadnúť na lep bielkovinovej (proteínovej) diéte. Veriť im?

Ako funguje bieolkovinová diéta? Hlavný fígeľ bielkovinovej diéty spočíva v nízkom príjme sacharidov a vysokom príjme bielkovín. Jedálny lístok chudnúcich má byť podľa nej zložený z takých jedál ako sú chudé mäso, ryby, vajíčka, mliečne výrobky, zelenina, ovocie.

 

1128986_maso-rezen-jedlo.jpgZisťujeme klady a zápory najznámejších diét!

Nebezpečná Atkinsova diéta: Hoci je Atkinsova diéta na svete už viac ako štyridsať rokov, neustále stojí na špičke najobľúbenejších diét. Je to zarážajúce, pretože patrí podľa odborníkov na výživu k najdrastickejším a zároveň najnebezpečnejším spôsobom chudnutia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia