SPRIEVODNÉ SYMPTÓMY PRI DETOXIKÁCIÍ A ČO S NIMI?

Kategórie
 
 
 
 
 

SPRIEVODNÉ SYMPTÓMY PRI DETOXIKÁCIÍ A ČO S NIMI?

SPRIEVODNÉ SYMPTÓMY PRI DETOXIKÁCIÍ A ČO S NIMI?

Dokonca len taký „absťák“ na pár dní od vecí, ako je pitie kávy, fajčenie, vylúčenie cukru môže u nás vyvolať nežiadúce reakcie.

a) Bolesť hlavy

- Výpadok kofeínu. Ak pravidelne pijete kofeínové nápoje pred detoxikáciou, môže dôjsť k bolesti hlavy z náhleho vysadenia kofeínu. Podráždenosť a migrény sú charakteristickými znakmi vysadenia kofeínu.

Pri detoxikácií majú bunky možnosť uvoľniť ešte väčšie množstvo uložených toxínov, patogénnych a odpadových látok, čo spôsobuje bolesti hlavy. Znížená hladina cukru a kofeínu môže spôsobovať bolesť hlavy. Riešenie je použiť napr. pepermintové esenciálne oleje. Piť dostatok vody počas celej detoxikácie.

Nízka hladina krvného cukru. Náhly pokles kalórií a vysoká spotreba vody môže tiež viesť k bolestiam hlavy.

b) Únava, bolesť celého tela

Máte pocit, že vás prešiel autobus? Nie ste sami! Vaše telo pracuje nadčas, aby sa zbavilo nežiaducich toxínov. Vyžaduje si to viac spánku.

c) Hnačka

Naše telo prirodzeným spôsob odstraňuje odpad, aby potom mohlo zažiariť. Všetko čo bolo nežiaduce pôjde von. Nie je to pekné, ale je to nutné. Opäť platí, že aby vaše telo robilo to, čo vie robiť, treba mu doslova pomôcť to uvoľniť.

d) Chrípka

Ak u vás začne dochádzať k zápche pri detoxikácii, môžu sa u Vás objaviť príznaky chrípky, ako je zdurenie lymfatických uzlín, upchatý nos alebo výtok z nosa, bolesť hrdla.

e) Pokožka

Ak je pečeň skutočne založená toxínmi, môžete začať detoxikáciu cez kožu. Môžu sa vám dokonca objaviť vyrážky. To je normálne, kedže pokožka je najväčším orgánom tela a pomáha nám detoxikovať sa aj cez póry.

 
 
 
Detox
 
 
Programy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia