Kategórie
 
 
 
 
 
Džúsové balíčky
 
 

Zelené šťavy a smoothies, ktoré sme pripravili sú výborné nielen pre vás ale i vaše deti. :-)
Doplníte si prirodzenú mega dávku vitamínov, ktorú dnes každý potrebuje.
Ak chcete získať maximálne účinky ale bez záväzkov, vyberte si túto chlorofylovú elektráreň.
Je to najlepšia voľba na podporu imunitného systému a ochrana pred oxidatívnym stresom.


Elixír plný antioxidantov a minerálov priaznivo pôsobí na váš organizmus. Za studena lisované šťavy sú zmesou ovocia, zeleniny a byliniek.
Ich výbornou kombináciou sme dosiahli neskutočne lahodiace chute.
Jednoduchá metóda ako rýchlo omládnuť a posilniť imunitu.
Trvanlivosť štiav je 3dni.

 
 

Džúsové balíčky

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Programy
Global - imunita

Global - imunita

Naše "Spa vo fľaši".Účinne pomáha s obnovením hydratácie pokožky, návratu strateného lesku a mega dávka vitamínov. Elixír plný antioxidantov priaznivo pôsobí na váš organizmus. Za studena lisované šťavy sú zmesou ovocia a zeleniny. Ich výbornou kombináciou sme dosiahli neskutočne lahodiace chute. Jednoduchá metóda ako rýchlo omládnuť a posilniť imunitu. Balíček obsahuje 5x500ml RAW za studena lisovaných štiav a 1x250ml kešu mlieko.
43,00 €
Obľúbené
Green - imunita

Green - imunita

Náš najzdravší Juice balíček. Zelené džúsy sú preplnené antioxidantmi a vitamínmi. Ak chcete získať maximálne účinky ale bez záväzkov, vyberte si túto chlorofylovú elektráreň. Zmes vitamínov a minerálov z týchto GREEN ingrediencii je najlepšou voľbou na podporu imunitného systému a ochranou pred oxidatívnym stresom. Zelené fľaštičky vás doslova nabijú energiou. Balíček obsahuje 6 x 500ml RAW za studena lisovaných štiav (2x Jump, 2x Dance, 2x Play)
39,00 €
Programy
Star - imunita

Star - imunita

Tento balíček dobrôt je dobrá kombinácia pre všetkých, ktorí sú nováčikovia v pití štiav, alebo jednoducho potrebujú rýchly reštart ako i posilnenie imunity. Star - imunita obsahuje kombináciu za studena lisovaných štiav z ovocia, zeleniny a byliniek. Doplníte prirodzenú mega dávku vitamínov, ktorú dnes každý potrebuje. Zložením bohatý kokteil na živiny, podporuje odolnosť a obranyschopnosť organizmu. Balíček obsahuje 6x500ml RAW za studena lisovaných štiav.
39,00 €
Coldpress šťava JUMP

Coldpress šťava JUMP

Jump je zamatovo hladký zelený džús, ktorý podporuje alkalizáciu tela a hydratáciu buniek. Je plný antioxidantov, kalcia, minerálov a fytonuntrientov. Výsledok? Šťastnejší život a jasnejšia pleť.
6,70 €
Programy
Easy start

Easy start

3x500ml smoothie, 2x500ml juice PURE, ACTIVE, POWER, DANCE, SMILE
37,00 €
Programy
Super Green

Super Green

Bohatá zelená zmes slúžiaca na prečistenie tela. EASY way - Jednoduchý spôsob, ako zvýšiť príjem výživných zložiek z ovocia a zeleniny obsahujúcich všetky dôležité vitamíny a minerály. Zelené smoothies, ktoré obsahujú veľa zelenej listovej zeleniny sú zdrojom enzýmov a pomáhajú pri trávení. Vláknina dodávaná týmito nápojmi znásobuje výhody. 3x500ml smoothie, 2x500ml RAW za studena lisované šťavy PURE, ACTIVE, POWER, JUMP, PLAY
37,00 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia